Audio-Technica AT-LP60XBT
დიზაინი: პატარა და მყიფე
Audio-Technica AT-LP60XBT-BK არის მთლიანად შავი პლასტიკური დიზაინი, ანტირეზონანსული, ჩამოსხმული ალუმინის ფირფიტით. გრუნტულ მაგიდას მოყვება თექის ხალიჩა, რომელიც ხელს უწყობს ვიბრაციის შემცირებას ვინტაჟური ჩანაწერების დაკვრისას და პლასტმასის ღილაკებით, რომლებიც მყიფეა, მაგრამ რეაგირებს შეხებაზე. ეს არის პლასტიკური კონსტრუქცია, რაც იმას ნიშნავს, რომ ის ძალიან მსუბუქია. მოდის დაახლოებით 14.15" x 14.70" x 3.84", Audio-Technica AT-LP60XBT-BK საკმაოდ კომპაქტურია, ოდნავ აღემატება საშუალო Blu-ray პლეერს, იდეალურია მათთვის, ვინც ცხოვრობს პატარა სივრცეებში.
დაყენება: მნიშვნელოვანია დაიცვას მითითებები
შესრულება: შესანიშნავია საწყისი დონის გრუნტისთვის
ხმის ხარისხი: შესანიშნავი დამატება კომპონენტის სისტემისთვის
Bluetooth კავშირი: დაარტყი ან გამოტოვო
ბოლო ხაზი
Audio-Technica AT-LP60XBT-BK vs Sony PS-LX310BT
შესანიშნავი შესავალი ვარიანტი
სპეციფიკაციები
- პროდუქტის სახელი AT-LP60XBT
- პროდუქტის ბრენდი Audio-Technica
- SKU AT-LP60XBT-BK
- წონა 5.73 ფუნტი.
- პროდუქტის ზომები 14,15 x 14,7 x 3,84 ინჩი.
- ფერი ვერცხლისფერი და შავი
- ძრავის DC სერვოძრავა
- ამძრავის მეთოდის ქამრის წამყვანი
- მბრუნავი ლანგარი ჩამოსხმული ალუმინის
- სიგნალის და ხმაურის თანაფარდობა >50 dB
- გამომავალი დონე წინასწარი გამაძლიერებელი "PHONO": 4 mV ნომინალური 1 kHz, 5 სმ/წმ
- წინასწარი გამაძლიერებელი „LINE 240 mV ნომინალური 1 kHz, 5 სმ/წმ
- Phono Preamp Gain 36 dB ნომინალური, RIAA გათანაბრებული
- მოთხოვნილი კვების წყარო 120V AC, 60 Hz